۰

ابزار نصب کاشی کاریزما

نحوه نصب کف کاشی

نحوه نصب کف کاشی

1 کاشی ها را انتخاب کنید و فضای را آماده کنید
مرد قبل از نصب کاشی ، زیر زمین را جارو می کند.
یادگیری نحوه چیدمان کاشی های کف یک فرایند نسبتاً ساده است ، اما چیزی است که کمی آماده می کند. کاشی در انواع سبک ها ، رنگ ها و الگوهای مختلفی ارائه می شود. برای شروع از این نکات استفاده کنید:

قبل از تصمیم گیری در مورد انواع کاشی های موجود می توانید اطلاعات کسب کنید.
کفپوش شما باید در هنگام اتمام پروژه از کاشی ، ملات ، ملات و مبلمان پشتیبانی کند. باید تمیز ، خشک و صاف باشد.
زیر کف خود را بررسی کنید و از هرگونه غرق ، ترک و یا محل های ناهموار که باعث می شود کاشی شما سفت شود یا به درستی نصب نشود ، مراقبت کنید.
منطقه را اندازه گیری کنید تا از کاشی کافی برخوردار شوید. اگر تصمیم به تعویض کف خود دارید ، از یک تخته پشتیبان مقاوم در برابر آب استفاده کنید.

 


2 ابزار و مواد را جمع کنید
ماله ، فاصله و سطح قرار داده شده در کنار دستکش کار.
هنگام نصب کف کاشی ، به یک ملت لاستیکی ، فاصله دهی ، یک سطح ، ماله کاشی و Thin-Set یا نوع دیگری از ملات نیاز خواهید داشت. Thin-Set به صورت سیمانی است ، اما برخی ملات ها با عنوان "غیر اصلاح شده" شناخته شده اند و به ترکیب پلیمر لاتکس احتیاج دارند که باعث بهبود عملکرد ملات می شود و استحکام باند را افزایش می دهد. اندازه ماله ، نوع خمپاره و سایر مواد تنظیم کاشی مانند فاصله دهنده هایی را که توسط سازنده کاشی شما توصیه می شود ، بدست آورید.

برای برش کاشی ها ، گزینه های مختلف ابزار وجود دارد: یک برش دستی ضربه محکم و ناگهانی ، یک اره برقی مرطوب و یک گیرنده کاشی. برش دستی معمولاً برای کارهای کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای کارهایی که نیاز به برش تعداد زیادی کاشی دارند ، اره مرطوب بهترین است. برای برش های خاص در مورد چیزهایی مانند لامپ های لوله کشی ، لوله ها و گوشه های گرد ، یک نوار چوبی مفید است.

هنگام مخلوط کردن و استفاده از ملات یا برخورد با سایر وسایل کفپوش ، حتماً از عینک ایمنی و دستکش لاستیکی استفاده کنید. برای توزیع یکنواخت وزن بدن و محافظت از زانو ، از لنت های زانو استفاده کنید. هنگام تعیین چگونگی چیدمان کاشی های کف در محلی که با نوع دیگری از کفپوشها مانند فرش یا چوب سخت افزاری مجاور خواهد بود ، یک آستانه در لیست وسایل خود را درج کنید.

3 از یک چیدمان استفاده کنید
شخصی که فاصله بین کاشی های آبی و سفید قرار می دهد.
نکته مهم دیگری که باید در مورد نحوه چیدمان کاشی بدانید این واقعیت است که شما باید یک طرح از کاشی تمام شده خود را در کف خود بکشید. خطوط چیدمان به شما نشان می دهد که کاشی کف را چگونه شروع کنید و چیده شده اید تا کاشی های کف به طور یکنواخت در اتاق متمرکز شوند. خطوط چیدمان باید مربع باشند ، در غیر این صورت با کاشی های عجیب و غریب در دیوارها به پایان خواهید رسید.

بهترین راه برای اطمینان از خطوط مربع ، تهیه یک نقشه کف با ترسیم دیوارهای اتاق تا حد امکان با دقت روی ورق کاغذ شبکه است. حتماً درهای ورودی و مانع از کف مانند کابینت و وسایل جانبی و همچنین هرگونه لبه و برش کاشی را در نظر بگیرید.
با اندازه گیری چهار دیوار برای قسمتهای میانی آنها ، نقطه مرکزی اتاق را پیدا کنید.
دو خط گچ ، یکی از قسمت های میانی دو دیوار مخالف و دیگری از قسمت های میانی دو دیوار دیگر را ببندید. محل تقاطع آنها نقطه مرکزی اتاق خواهد بود.
بررسی کنید که خطوط گچ با مشخص کردن نقاط 3 پا روی یک خط گچ و 4 پا روی یک خط عمود عمودی گچ مربع شروع شده از تقاطع مربع است.
فضای مورب را بین هر یک از این دو نقطه اندازه بگیرید. اگر فاصله بین این دو دقیقا 5 فوت باشد ، خطوط مربع هستند. اگر خطوط مربع نباشند ، کاشی ها از مرکز خواهند بود و اتاق ممکن است نامتوازن به نظر برسد. اگر اتاق مربع نیست - که معمول است - شما نیاز به تنظیم موقعیت یک خط دارید و سپس با استفاده از روش 3-4-5 که در بالا ذکر شد ، خط دیگر را مربع کنید.


نکته: یک طرح کف بسازید و ابعاد مقیاس خود را علامت گذاری کنید. به عنوان مثال خط مشبک 1 سانتی متر = 1 متر فضای کف.

4 طرح بندی را امتحان کنید
شخصی کاشی و کف را اندازه می گیرد.
کاشی کف با آزمایش طرح شما طراحی کرده است.

با گذاشتن نیم ردیف کاشی کف در هر دو جهت و بدون خمپاره ، از نقطه مرکزی شروع کنید و به سمت بیرون کار کنید. بعضی از کاشی ها دارای فلش جهت در پشت هستند. برای اطمینان از تراز بودن الگوی ، باید این پیکان ها را در همان جهت که کاشی های کف را می گذارید ، نشانه گذاری کنید.
فاصله بین کاشی ها را درج کنید.
وقتی فضای کافی برای کاشی کامل وجود ندارد متوقف شوید. اگر فضای انتهای هر ردیف کوچکتر از 1/3 کاشی است ، خطوط گچ خود را تنظیم کنید تا نیمی از کاشی در دو طرف اتاق ظاهر شود. از آنجا که در مرکز شروع کردید ، 1/3 کاشی در یک انتها به معنای این است که شما یک سوم از کاشی را در انتهای دیگر داشته باشید و اتاق شما خارج از مرکز به نظر می رسد.


نکته: کاشی ها را از جعبه های مختلف بکشید و آنها را با هم مخلوط کنید ، بنابراین تفاوت های تنشی بین دسته های مختلف کاشی قابل توجه نیست.

5 مجموعه نازک را آماده کنید
فرد را مخلوط یک سطل هومر نارنجی کنید.
ملات Thin-Set یک ماده اتصال متداول است که برای اتصال کاشی به صفحه پشتی یا کف زیر بتونی مورد استفاده قرار می گیرد. از سیمان و ماسه ریز ساخته شده است و در صورت خرید خشک باید به آن مخلوط شود. تنظیمات نازک خود را در یک سطل بزرگ با استفاده از مته با یک دستمال مخلوط کردن ، به دنبال دستورالعمل های بسته مخلوط کنید. یادت باشه:

ملات ها نمی توانند بلافاصله مورد استفاده قرار گیرند و باید 5 تا 10 دقیقه بعد از مخلوط شدن اجازه ایستاد. این زمان به عنوان زمان کاهش سرعت شناخته می شود و مواد شیمیایی موجود در ملات را به طور کامل فعال می کند.
مواظب باشید که یک دسته کوچک از مجموعه نازک مخلوط نشود. این زندگی کار محدودی دارد و اگر بیش از حد مخلوط شوید ، قبل از اینکه فرصتی برای استفاده از همه آن داشته باشید ، شروع به سفت شدن می کند.
دستمال مخلوط را بلافاصله پس از استفاده تمیز کنید تا ملات روی آن سفت نشود.
نکته مهمی که باید در مورد نحوه چیدمان کاشی چینی به یاد داشته باشید این است که برای دستیابی به پیوند مناسب بین کاشی و زیرلایه ، باید با استفاده از یک Thin-Set اصلاح شده از پلیمر نصب شود.
برای زیرپوش های چوبی که تخته پشتی نصب شده است ، حتما قبل از پخش نازک ست ، تخته پشتی را با استفاده از یک بطری اسپری پر از آب پر کنید. تخته پشتی را همانطور که کار می کنید اسپری کنید ، در غیر این صورت صفحه پشتی باعث خیس شدن آب ملات می شود و باعث می شود خیلی سریع خشک شود. این امر تاثیری در چگونگی چسباندن کاشی های شما به زیر کف خواهد داشت.


نکته: بعد از شروع سخت شدن نازک ، آب اضافه نکنید. سیمان را تضعیف می کند و به شدت در پیوند بین کاشی و صفحه پشتیبان تأثیر می گذارد.

6 از ماله کاشی استفاده کنید
شخصی که ماله یا ماسوره را با ماله استفاده می کند.
ماله های کاشی هم یک لبه صاف دارند و هم یک لبه شکاف دار. شکافها را دندان می نامند. عمق و عرض دندان ماله شما بستگی به نوع و اندازه کاشی دارد. اندازه شکاف تعیین می کند که چقدر نازک در کف زیر کاشی باقی مانده است. به طور معمول ، هرچه کاشی بزرگتر باشد ، شکاف بزرگتر باید باشد.

از ماله خود استفاده کنید تا مقدار زیادی ملات از سطل مخلوط خود خارج کنید.
از یک چهارگوش در نقطه مرکزی اتاق که خطوط گچ شما در آن قرار دارد شروع کنید ، پخش Thin-Set را با طرف مسطح ماله شروع کنید و آن را تقریباً با زاویه 45 درجه در تخته پشتی فشار دهید. این امر باعث می شود ملات کاملاً به تخته پشتی بچسبد.


نکته: هنگام انتخاب ماله ، توصیه های سازنده کاشی را دنبال کنید.

7 ملات را آزمایش کنید
مرد اضافه کردن فاصله بین کاشی های دور.
در ابتدای نصب کف کاشی خود ، همیشه یک آزمایش انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که استحکام ملات مناسب است.

اولین کاشی آزمایشی را روی تخت نازک تنظیم کنید. کاشی را صاف دراز بکشید و سپس با فشار خفیف ، کاشی 1/4 اینچی را در مقابل پشته های Thin-Set بکشید ، سپس آن را دوباره به محل خود بکشید.
کاشی را به سمت بالا بکشید و قسمت پشت کاشی را بررسی کنید. باید کاملاً با Thin-Set پوشانده شود. اگر در کاشی آزمایشی خود مناطقی دارید که از ملات پوشانده نشده است ، به این معنی است که ملات را به درستی مخلوط نکرده ، ملات را به طور مساوی پخش نکرده اید یا خیلی طولانی صبر کردید تا اولین کاشی خود را تنظیم کنید و ملات شروع به خشک شدن کرد. همچنین ممکن است بدان معنی باشد که کاشی را به طور مساوی و محکم به ملات فشار نداده اید. قبل از ادامه کار را اصلاح کنید.
هنگامی که تأیید کردید که در ملات خود از قوام کافی برخوردار است ، اولین کاشی خود را مجدداً تخمگذار کنید ، و اطمینان حاصل کنید که آن را با خطوط گچ در مرکز قرار داده و آن را به طور کامل به داخل ملات فشار داده است.
دو فاصله را در کنار آن قرار دهید که کاشی اضافه خواهید کرد ، یکی در هر انتها. از فاصله دهندگان استفاده می شود تا به راحتی و به سرعت از فاصله مساوی بین کاشی اطمینان حاصل شود. همیشه فاصله دهان خود را طوری قرار دهید که آنها بچسبند و خارج شوند. یک اشتباه شایع این است که آنها را در گوشه و کنار آنها در گوشه هایی که چهار کاشی در آن قرار دارند قرار دهید. اگر این کار را انجام دهید ، آنها در ملات تعبیه می شوند و برداشتن آنها دشوار است.
کاشی دوم خود را با تراز کردن لبه ها و گوشه ها ، حلقه کردن آن به پایین و کمی پیچاندن آن به جلو و عقب تنظیم کنید.

8 در بخش ها از ملات استفاده کنید
مرد صاف و نازک را با ماله ماسک زد.
اگر این اولین بار است که می دانید چگونه کف کاشی را نصب کنید ، ممکن است فقط بخواهید ملات کافی را برای یک یا دو کاشی به طور همزمان اعمال کنید.

Thin-Set را با استفاده از ضخامت ماله ماله خود شانه بزنید ، آن را با زاویه 45 درجه به کف نگه دارید و به آرامی دندان های ماله را به زمین فشار دهید.
حتماً Thin-Set را از یک جهت شانه بزنید. از الگوهای دایره ای یا چرخان خودداری کنید. کانال های شانه با قرار دادن کاشی صاف شده و فشرده می شوند و اطمینان حاصل می کنند مقدار مناسب ملات در زیر کاشی وجود دارد.
از یک ماله کوچک و باریک استفاده کنید تا در حین حرکت مقدار کمی در اطراف لبه های کاشی هایتان برداشته شود. اجازه ندهید که Thin-Set بیش از حد پوسته شود و یا خشک شود. اگر این کار را انجام داد ، آن را بردارید و یک لایه جدید از Thin-Set اعمال کنید.
همانطور که هر کاشی را می گذارید ، آنها را از نظر گرد و غبار یا گرد و غبار بررسی کنید. در صورت لزوم آنها را تمیز کنید. گرد و غبار می تواند بر چگونگی چسباندن کاشی ها به ملات تأثیر بگذارد.


نکته: هنگام نصب کاشی های کف ، همیشه خطوط گچ را در طرح کف خود دنبال کنید تا مطمئن شوید که کاشی ها را در یک خط مستقیم قرار می دهید.

9 کاشی سطح
ردیف سطوح کاشی با استفاده از تخته چوب و تخته چوب.
پس از نصب سه یا چهار کاشی ، اطمینان حاصل کنید که آنها سطح هستند.

یک عدد 2 4 4 را در بالا قرار داده و به آرامی با یک مالچ لاستیکی ضربه بزنید. با این کار کاشی ها مرتب شده و آنها را محکم در ملات تعبیه می کنید.
به پخش ملات و تنظیم کاشی های اضافی ادامه دهید.
در طول فرایند ، از یک اسفنج مرطوب برای تمیز کردن هر خمپاره ای که به بالای کاشی ها ختم شود استفاده کنید. اجازه ندهید که خشک شود. پس از خشک شدن ، ملات در کف تمام شده حذف بسیار سخت است.
تراز وسط خود را با عقب رفتن هر چند وقت یکبار و با نگاه کردن به لبه های کاشی ، بررسی کنید تا مطمئن شوید که خطوط صاف هستند. این کار اغلب باید انجام شود ، قبل از اینکه ملات خشک شود و سخت شود.
اگر مسائل مربوط به تراز بودن را مشاهده می کنید در حالی که ملات هنوز خیس است ، می توانید آنها را قبل از ادامه صاف کنید.

10 گذاردن تمام کاشی ها را تمام کنید
شخصی که کاشی را در نزدیکی یک دیوار قرار می دهد.
کاشی های تخمگذار را در ربع اول خود تمام کنید. سپس فضای بین آن کاشی ها و دیواری که کاشی های برش خورده لازم است ، باقی می مانند. تمام کاشی های کامل را در سه ربع دیگر خود انجام دهید و بگذارید ملات سخت شود.

خمپاره های مختلف زمان پخت مختلف دارند اما بیشتر شما را ملزم می کند که 24 ساعت از کاشی بمانید. اگر در هنگام نصب کاشی های کف نیاز به استراحت دارید ، همیشه ملاتی را که با هم تداخل دارد به منطقه ای که قصد کاشی آن دارید ، بکشید. اگر برای خشک شدن باقی مانده باشد ، روی چگونگی چسباندن کاشی های جدید هنگام بازگشت به کار در آن مناطق تأثیر می گذارد.

نکته: نصب کفپوش خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که قبل از تقریباً 24 ساعت سخت شدن ، قبل از اینکه تینک تنظیم شود ، خروجی داشته باشید بدون اینکه بتوانید روی کاشی کاری کنید.

11 چگونه کاشی را اندازه گیری کنیم
کاشی اندازه گیری مرد.
برش کاشی به طوری که آنها در فضای باقی مانده در کنار دیوار قرار بگیرند با اندازه گیری شروع می شوند.

با قرار دادن کاشی به طور مستقیم بر روی کاشی کامل بعدی در نزدیکی دیوار ، کاشی را برش دهید.
دو کاشی را به صورت عمودی در برابر دیوار قرار دهید. با این کار فاصله ای بین کاشی ها و دیوار ایجاد می شود که باعث می شود کف بدون ایجاد ترک ایجاد کند. همچنین فضای مورد نیاز خط گروت را به خود اختصاص می دهد.
کاشی چهارم را در برابر آن دو کاشی قرار دهید و در بالای کاشی که باید برش داده شود.
در امتداد لبه کاشی چهارم با یک نشانگر ردیابی کنید تا یک خط روی کاشی اول بکشید. این جایی است که شما برش خود را انجام می دهید.
دراز کشیدن ، گروه های کوچک کاشی را به طور هم زمان علامت گذاری کرده و برش داده و آنها را در فضایی که نصب می شود بگذارید.


نکته: برای جلوگیری از مخلوط کردن ملات زیاد و خطر خشک شدن آن قبل از استفاده همه از آن ، کاشی های بریده شده را نصب کنید.

12 نحوه کاشی کاشی
کاشی برش مرد.
قوانین مهم در مورد نحوه برش کاشی این است که همیشه قبل از برش ، دو بار اندازه گیری کنید ، از ابزار مناسب کار استفاده کنید ، از این ابزار به درستی استفاده کنید و عینک ایمنی را بپوشید.

برای برش یک منحنی ، خط برش را علامت بزنید ، سپس تکه های کاشی را با نوارهای کاشی برش دهید. لبه برش را با سنگ ساینده صاف کنید.
برای استفاده از برش دستی ضربه محکم و ناگهانی ، چرخ برش را با خط بریده ای که با نشانگر چین درست کرده اید ، تراز کنید. نوار فشار را بالا آورده و با فشار متوسط ​​، چرخ برش را از شما دور کنید. این کاشی را نمره می دهد. چرخ برش را بلند کنید ، سیر پرس را پایین آورده و به دسته ضربه بزنید تا کاشی را ببندید.
هنگام استفاده از اره مرطوب ، نرده یا راهنما را تنظیم کنید تا علامت برش با تیغ بالا برود. کاشی را با هر دو دست نگه دارید و کاشی را به سمت تیغه هدایت کنید ، که توسط نرده هدایت می شود. به آرامی برش بزنید تا از تراشیدن کاشی جلوگیری کنید. تیغه های اره کاشی را هنگام تمیز بودن تغییر ندهید. توجه داشته باشید که اره های مرطوب در حین کار ، آب و بقایای کاشی را پاشیده می کنند.


نکته: هنگام کاشی کاری با سنگ طبیعی مانند کاشی کف پرسلن ، همیشه از اره مرطوب استفاده کنید تا از ریزش یا خرد شدن آن جلوگیری شود.

13 Grout را اعمال کنید
شخصی کف کاشی آبی و سفید را زیر و رو می کند.
پس از اتمام کف کاشی شما ، زمان آن رسیده است که تزریق تزریق تزریق شود. گروت فاصله بین کاشی ها را پر می کند. همانند رنگ ، گروت می تواند در گزینه های رنگی متنوعی قرار گیرد که کاشی شما مطابقت دارد یا آنها را تکمیل می کند.

قبل از تزریق ، همه فاصله های کاشی خود را جدا کنید. جا گذاشتن فاصله ها در محل و ریختن آنها می تواند تمامیت گروت را به خطر بیاندازد.
از نوار نقاشی ، پایه های تخته ، کف و کف های همجوار را محافظت کنید.
 گروت را طبق دستورالعمل بسته مخلوط کنید.
پس از آماده شدن رب ، آن را در قوس های جارو با کف شناور لاستیکی که با زاویه کم عمق نگه داشته شده است ، پخش کنید.
برای جلوگیری از فشار شناور شناور به داخل فضاها و ایجاد سطوح ناهموار ناهموار ، با زاویه 45 درجه در فضای بین کاشی ها بمالید.
گروت را درون مفاصل فشار دهید و آنها را کاملاً پر کنید. روی بخش های کوچک 4 تا 4 پا تمرکز کنید.
بعد از پخش شدن گروت ، مایع اضافی را با شناور گروت که در زاویه 45 درجه نگه داشته شده است ، بردارید. به طور مورب در مفاصل کار کنید تا از فرو رفتن در مفاصل جلوگیری کنید.
دو بار در روز به مدت سه روز ریزه را نرم کنید تا به آرامی آن را درمان کنید. هشت تا 12 ساعت روی سطح راه نروید.


توجه داشته باشید که انواع مختلف گروت موجود است: PolyBlend ، به صورت ماسه ای و غیر ماسه ای. Fusion Pro ، تزریق تک ماده ای که هرگز نیازی به آب بندی ندارد. از قبل مخلوط شده ساده ، یک جایگزین بدون ترکیب برای تزریق سنتی؛ و اپوکسی. گروت های مختلف به روش های مختلفی احتیاج دارند. به عنوان مثال ، تقریباً همه ماسه های سیمانی دارای پلیمر لاتکس در مخلوط پودر هستند. سایرین به ترکیب پلیمر لاتکس احتیاج دارند. یک ماسه سیمانی در طی پنج تا 15 دقیقه تنظیم می شود و از استحکام بتونی مانند برخوردار است. بعد از مخلوط کردن سیمان ، بگذارید 10 دقیقه قبل از استفاده بماند.

 

نکته: برای اتصالات 1/8 اینچ تا 1/2 اینچ ، از ماسه ریخته شده استفاده کنید. برای اتصالات حداکثر 1/8 اینچ ، از ماسه غیر ماسه ای استفاده کنید. توصیه های سازنده کاشی را دنبال کنید.

14 تزریق مایع اضافی از کاشی ها را پاک کنید
شخص تمیز کننده مضراب اضافی از کاشی ها با اسفنج.
هنگام کاشی کف ، مراقب باشید که مایع اضافی را سریعاً از بین ببرید تا از ایجاد مضرات مضراب جلوگیری شود. مهار گروت زمانی اتفاق می افتد که گروت خشک می شود روی کاشی ، باعث خندیدن در پایان می شود.

یک اسفنج مرطوب بگیرید و نور را به صورت مورب از کاشی ها عبور دهید تا از ریشه اضافی تمیز شود.
به محض کامل شدن یک بخش ، اسفنج را پیچ کنید تا قبل از تمیز کردن آب از آن آب نرود. آب اضافی می تواند بر قوام گروت تأثیر بگذارد.
از هر دو لبه هر طرف اسفنج استفاده کنید. مراقب باشید که اسفنج را به شکاف ها فشار ندهید. هرچه خشکتر روی سطح کاشی خشک شود ، حذف آن سخت تر است.
همانطور که لازم است پاس های زیادی انجام دهید. کاشی ها در اولین پاس تمیز نخواهند بود بنابراین صبور باشید.
اسفنج را مرتباً در آب تمیز بشویید و آب را نیز به طور مکرر تغییر دهید. هرچه آب تمیزتر باشد ، موثرتر باعث می شود که ماسه سنگ از سطح کاشی های شما خارج شود.
با استفاده از یک تیشرت پیراهن کش ورزش یا پیراهن کش ، هرگونه مضراب غلات را از بین ببرید. اگر مشکلی دارید ، سعی کنید یک راه حل پاک کننده مضراب grout اضافه کنید.
قبل از اینکه کاملاً خشک شود سعی کنید تمام مه ها را از بین ببرید و برداشتن آن سخت تر می شود.


15 بند کشی را انجام دهید
فرد را با استفاده از یک قلم مو کوچک آبکش می کند.
آب بندی گروت برای تمیز کردن خطوط تزریق و ظاهری جدید ضروری است. سیلر گروت محافظ بی نظیر و نامرئی برای گروت فراهم می کند. مهر و موم ها از جلوگیری از لکه ها جلوگیری می کنند و از رشد کپک و قالب به داخل ماسه سنگ جلوگیری می کنند.

سیلر را با اپلیکیشن داخلی نصب کنید یا یک بطری برنامه سیلر گروت را انتخاب کنید. همچنین می توانید از افزودنی گروت مانند StainBlocker استفاده کنید که مقاومت لکه را در طی فرآیند پخت فراهم می کند.
ظرف 10 دقیقه هر سیلر اضافی را پاک کنید. اگر از کاشی های لعاب دار استفاده می کنید ، فقط مراقب باشید که فقط کفگیر را آب بندی کنید.
دستورالعمل های سازنده را در مورد اعمال سیلر خود دنبال کنید. در بیشتر موارد ، ابتدا می خواهید اجازه دهید که تزریق گروت حدود سه روز درمان شود.


نکته: پیش از نیاز به استفاده مجدد از آن ، انتظار داشته باشید که درزگیر گروت شما به طور متوسط ​​یک یا دو سال طول بکشد. اگر آب ریزه کاری موجود را ریخته و به نظر می رسد در آن خیس می شود ، زمان تحقق آن است.

 

 

16 آستانه و پایه را نصب کنید
کاسه سگ در کف کاشی تمام شده استراحت می کند.
برای اتمام پروژه خود ، نوار نقاش را از هر سطح محافظت شده جدا کنید.
شکاف انبساط 1/4 اینچی باقیمانده در کنار دیوارها را بپوشانید. شما می توانید این کار را با هماهنگی کاشی گلوله ای یا قالب چهارم چوب انجام دهید.
هر آستانه دلخواه را بین کف کاشی کاری شده و کف مجاور خود اضافه کنید.
با این کار ، پروژه کاشی شما کامل است ، و شما با موفقیت آموخته اید که چگونه کفپوش کاشی نصب کنید.

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش