۰

ابزار نصب کاشی کاریزما

PEI در رتبه بندی کاشی به چه معناست؟

PEI در رتبه بندی کاشی به چه معناست؟

مخفف Porcelain Enamel Institute (موسسه لعاب چینی و پرسلان) است.

درجه PEI به محصول کاشی بر اساس سختی لعاب آن داده می شود. PEI عنوان تعیین سختی و دوام سطح کاشی و درجه مقاومت لعاب محصولات کاشی داده میشود.

(PEI) به تعیین سختی و دوام سطح کاشی مربوط میشود.

 

مهم است که ما به شما کمک کنیم محصول مناسب فنی را برای محل مورد نظر خود انتخاب کنید. بدنه پرسلن فوق العاده سخت و با دوام است و برای همه سطوح مناسب است.

با این حال ، در مورد پرسلن یا سرامیک لعاب دار ، PEI سختی سطح محل هایی را که در آن می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد را تعیین می کند تا در طول زمان لعاب آن چه میزان دوام میاورد.در خانواده کاشی ها سطوح لعابی متفاوتی از لحاظ سختی وجود دارد.

(PEI) به تعیین سختی و دوام سطح کاشی مربوط میشود.

هرچه شماره PEI بیشتر باشد ، یعنی سطح مقاومت سایش بالاتری را دارد. بنابراین PEI بالاتر به معنی تناسب بهتر برای مناطق با تردد بیشتر است. 

درجه بندی PEI بوسیله دستگاه اندازه گیری مقاومت در برابر سایش (EN154) اندازه گیری میشود که مقدار و تعداد چرخش دستگاه تحت بار تا حد سایش شمارش میشود.
هنگامی که کاشی آسیب میبیند دورها شمارش می شوند ، (از 150 تا 1500+) ، این رتبه PEI سطح لعاب کاشی است.

این روش بر اساس این ادعا توسعه یافته است که میزان خرابی یک طبقه را نباید با کاهش ضخامت آن تعیین کرد ، بلکه تفاوت ظاهری ظاهری بین سطح فرسوده و سطح نپوشیده ، در فاصله مشخصی تحت شرایط استاندارد روشنایی این مهم است که تأکید شود که برای همان میزان سایش ، سایش روی سطوح تیره به طور واضح تر قابل مشاهده است. به همین دلیل ، ارزش PEI در کاتالوگ های کاشی به عنوان الزامات مقاله جداگانه نشان داده می شود ، نه در کل مجموعه که ممکن است دارای کاشی های روشن تر و تیره تر باشد.

انقلاب هایی برای تعیین رتبه بندی PEI:

PEI 0:

کاشی های لعاب دار در این کلاس فقط کاشی های دیواری هستند و برای استفاده در کف مناسب نیستند.

 

PEI ۱: تا 154 دور

برای استفاده در مناطق بسیار کم تردد ، با استفاده از کفش نرم.

 

PEI ۲: تا 300 ، 450 ، 600 دور

دور ترافیک سبک. بسیار سبک ، عمدتاً حمام و محل هایی که از کفش های نرم یا معمولی استفاده می کنند. کاربرد دیوار و کاربردهای کف مسکونی.

 

PEI ۳: تا 750 ، 900 ، 1200 ، 1500 دور

ترافیک کم تا متوسط. مصارف ​​خانگی. صفحات میز ، دیوارها و کف برای تردد عادی

 

PEI ۴: تا  1500 دور

ترافیک متوسط ​​تا سنگین. محل های مسکونی و تجاری با تردد متوسط ​​و سبک.

 

PEI ۵: تا  12000 دور

ترافیک سنگین تا شدید. کلیه محل های تجاری ، سازمانی ، مسکونی و ترافیک سنگین ، فروشگاه ها ، سالن ها ، مغازه ها و کف هتل ها

 

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش